İş Ortaklarımız

Boya sanayinde Boyada Kalite, Hizmette Önder sloganı ile 1981 yılında yola çıkan Herkim A.Ş, bugün geniş bayi ağı ile tüm Türkiyeye seslenmektedir. Merkezi Türkiyenin önde gelen bir liman şehri olan İzmirdedir.

Başlıca Mobilya Boya ve Vernikleri, Sanayi Boyaları, Renklendiriciler, Polyester, Ve gelcoat çeşitleri ,polyester renk pastası , Antikoroziv Boyalar, İnşaat Boyaları, Reçine ve Özel Amaçlı Boya üretimini sürdüren şirketimiz, tailor made ürünleri ile özel istekleri olan müşterilerine de cevap vermektedir

AkpaKimya 1997 yılında kurulmuş olup, organik peroksitler,hızlandırıcılar ve boya kurutucuları üretimi ve ticaretini gerçekleştirmektedir. Akpa,Tekirdağ’daki 40.000m² si kapalı olmak üzere toplam 13.500 m² lik alana sahip fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.Tesislerinde laboratuvar,nakliye depoları ve ofisler mevcuttur

1991 yılı sonu itibariyle kuruluşu gerçekleştirilen firmamız, FIRÇA, ISPATULA, RULO gibi vazgeçilmez boya yan malzemelerini kendi tesislerinde üreten ve satışa sunan saygın ve seçkin firmalardandır.

2012 yılında kurulan Omnis Kompozit Ltd., 15 yıldır Kompozit sektörünün lider dağıtıcısı Plasto Ltd. firmasının kardeş kuruluşudur. Tecrübesi ve satış bilgisi ve politikaları sayesinde tercih edilen Plasto Ltd.’in desteği ile faaliyete geçen ve dış ticaret ağırlıklı hizmet vermeyi hedefleyen Omnis Kompozit Ltd., Türkiye ve yakın coğrafyasındaki Cam Takviyeli Plastik (CTP) Cam Takviyeli Beton (GRC) ve Korozyon Önleyici Kaplama sanayilerine hizmet vermektedir.

Ilium has begun its production of fiberglass structural composite reinforcements in Bahrain and manufacturing has progressed smoothly. One range of products is dedicated to Closed Mould Processes (RTM, light RTM, Press…) and another range devoted to the Pultrusion Process.

Ilium has met the challenges presented by various market demands, already fulfilling orders to various countries in Europe, Asia and Americas. Results from the various uses of the product have proved to be successful.

Customer feedback shows a high level of satisfaction with the product in terms of quality and versatility. Using state-of-the-art technology and maintaining the highest levels of quality, improvements in resin flow and surface finish have resulted in a quality product that outperforms similar existing products in the market.

1926 yılında kurulan Graco, akışkan yönetim sistemleri ve bileşenleri alanında dünya lideridir. Graco ürünleri, ticari ve endüstriyel işletmelerde, araç yağlama işlemlerinde kullanılan birçok akışkanı ve viskoz malzemeyi taşır, ölçer, kontrol eder, dağıtımını yapar ve uygular.

25 yılı aşkın süredir polyester ve kompozit sektöründe faaliyet göstermiş, teknik ve ticari tecrübeye sahip Muzaffer Öztürk ve Sertaç Erbilici tarafından 2011 yılında kurulan Polimar Polyester çok kısa bir süre içerisinde sektörün önemli tedarikçilerinden birisi haline gelmiştir. Klasik tedarikçi mantığının dışına çıkarak sektöre farklı bir bakış açısı yaratma arzusunda olan firmamız Türkiye’de ve dünyada kendini kanıtlamış sektörün öncü kuruluşu Poliya Polyester’in İstanbul Avrupa yakası ana bayiisi olmuştur.

Ar-Ge , Mühendislik ve Deneyim tabanlı yapısı ile birlikte Kerim Robotic , müşteri gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümü analiz ederek projelendirme çalışmalarını oluşturmaktadır.

Ark kaynağı , Punto kaynağı , boyama ve sprayleme , tutma ve yerleştirme , delme , malzeme taşıma , lazer kesim , plasma kesim , yapıştırma ve damgalama , zımparalama , su jeti kesim , yüzey işleme , polisaj uygulamaları ile birlikte fabrikanızın ihtiyaç duyduğu her prosese kalite , çevrim süresi , birim maliyet analizleri çerçevesinde önemli artılar kazandırmaktadır.

Sirca International S.p.A. was founded at the end of 70’s, began its activity as manufacturer of complete systems of automation and pneumatic regulation. Afterwords Sirca International S.p.A. appears am theinternal market also as manufacture and sellerof butterfly valves, ball valves, swing check valves and their accessories which are suitable as elements of control and retain in many industrial sectors. From the 90’s, the company opens on the foreign markets exporting about 50% of its production in a short period of time.

High quality products, competitive price, wide stock and reliable service are the company pride that confirms Sirca International S.p.A. as a Leader of Italian and foreign markets.

Spinteks Tekstil İnşaat A.Ş, ürettiği dokuma karbon kumaş ürünleriyle yurt içinde kompozit sektörünün yansıra savunma sanayi, havacılık, otomotiv, sağlık ve inşaat sektörü gibi diğer sektörlere de hizmet vermekle beraber %100 yerli üretim olan dokuma karbon kumaşların büyük bir kısmını da ihraç etmektedir.

Spinteks 2012 yılında Almanya'nın önde gelen firmalarından P-D İNTERGLAS TECHNOLOGIES GmbH firması ile Türkiye, Turki Cumhuriyetler, Rusya, Ukrayna ve Ortadoğu'yu kapsayan distribütörlük anlaşması imzalayarak firmanın patentli ürünleri olan, A2 normunda yanmaz,S1 normunda duman çıkatmaz ve D0 normunda damlamaz, aynı zamanda akustik uygulamalarda kullanılabilen Flamline® ve Atex Screen® endüstriyel kumaşlarının satışı ile hizmet alanına yeni bir ürün eklemiştir.